Brak wyników

Technologia i logistyka

10 maja 2022

Jak rozwijać miękkie kompetencje?

0 1514

Pod hasłem Autonomia-Relacyjność-Kompetencje 7-8 czerwca 2022 roku w Pałacu w Sulisław na Opolszczyźnie odbędą się Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki LogDays 2022.

To już 11. edycja ogólnopolskich warsztatów szefów logistyki LogDays, tym razem warsztaty będą poświęcone budowaniu, wspieraniu i uświadamianiu menedżerom łańcucha dostaw roli miękkich kompetencji w zarządzaniu zespołami.

W kilkunastoosobowych grupach menedżerowie logistyki analizować będą i ćwiczyć konkretne zagadnienia wybrane z całego programu warsztatów. Warsztaty LogDays stanowią platformę wymiany doświadczeń pomiędzy menedżerami łańcucha dostaw, jak i miejsce ich spotkań z partnerami biznesowymi. Formuła wyjazdowa, to dodatkowy atut warsztatów, gdyż pozwala na lepszą integrację środowiska branżowego i umożliwia łatwiejszą wymianę fachowej wiedzy, doświadczeń i kontaktów.

Dwa dni LogDays oparte są na najbardziej efektywnej technice zdobywania kompetencji – warsztatach. W kilkunastoosobowych grupach menedżerowie łańcucha dostaw przeanalizują i przećwiczą konkretne zagadnienia, wybrane z całego programu LogDays, które stworzą ich indywidualną ścieżkę warsztatów, prowadzonych przez ekspertów z danego obszaru.

Wśród prowadzących m. in.: Sławek Błotny, ekspert w zakresie łańcuchów dostaw, sprzedaży i obsługi klienta B2B, w przeszłości wiceprezes zarządu Grupy Raben, który poprowadzi warsztat pt. Jak przygotować się na kolejne turbulencje w łańcuchu dostaw? Na warsztacie Marty Woźny-Tomczak, psycholożki, trenerki biznesu i doradczyni biznesu można będzie dowiedzieć się: Jak zostać szefem, który jest wybitnym negocjatorem, a na warsztacie Oli Węgrowicz – Łastowieckiej przećwiczyć techniki zwinne w osiąganiu przywództwa w zespole.  

W tym roku warsztaty odbędą się w przepiękny Pałac Sulisław, położonym w 150 letnim parku, w malowniczym i zacisznym krajobrazie Opolszczyzny.

Przypisy