Brak wyników

Aktualności ze świata e-commerce

25 listopada 2019

Zalando skorzysta z Cyber Week w celu podniesienia wartości sprzedaży i pozyskania nowych klientów

0 1406

Zalando z okazji Cyber Week przygotowało przeceny na produkty z różnych kategorii, których kulminacja nastąpi w Black Friday. W czasie tegorocznego Cyber Week klienci Zalando będą mogli dokonywać zakupów w sposób jeszcze bardziej zrównoważony. 

Zalando, wiodąca platforma modowo-lifestylowa w Europie, rozpoczęła swój piąty Cyber Week, którego kulminacyjnym punktem będzie Black Friday 29 listopada. Wykorzystując platformę, Zalando łączy ponad 29 milionów klientów, dając im bezpośredni dostęp do marek, w tym kosmetyków i produktów z programu partnerskiego.

Każdego dnia Cyber Week Zalando wprowadzać będzie przeceny na produkty w innych kategoriach, co zakończy się zniżkami na ponad 200 tysięcy różnych produktów w Black Friday. W wielkich wyprzedażach platformy Zalando udział weźmie klub zakupowy Zalando Lounge, który zapewni klientom własne zniżkowe oferty i specjalnie dedykowane kampanie. 

- Cyber Week stał się strategicznie ważny dla podnoszenia wartości sprzedaży oraz pozyskiwania nowych klientów. Udowadniają to wyniki z ubiegłego roku, kiedy to w szczytowym momencie samego tylko Black Friday notowaliśmy ponad 4200 zamówień na minutę. Sprzedaż przekroczyła nasze, i tak wysokie, oczekiwania. W tym roku będziemy jeszcze mocniej wykorzystywać potencjał całego Cyber Week, by osiągnąć ambitne cele  oraz pokazać...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "E-commerce Polska"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy