Brak wyników

Aktualności ze świata e-commerce

3 października 2022

Jak osiągnąć międzynarodowy sukces za pomocą globalnej sieci afiliacyjnej? - Polskie spotkanie afiliacyjne (06.10.2022)

0 1294

Pragniemy skorzystać z okazji i zaprosić Państwa na wydarzenie poświęcone marketingowi afiliacyjnemu. Wydarzenie, odbędzie się 6 października w godz. 11:00 - 13:00, w całości w formie online. Udział jest darmowy, po rejestracji na naszej stronie.

Od 12 lat staramy się, jako ogólnodostępna sieć afiliacyjna, rozwijać marketing affiliacyjny, wspierać naszych reklamodawców oraz wydawców w całym regionie CEE, a także w Europie Zachodniej i USA. Cieszymy się, że możemy wraz z naszymi partnerami, zorganizować spotkanie online, dotyczące międzynarodowych działań w afiliacji. Naszą misją jest regularne edukowanie społeczności e-commerce, jak efektywnie wykorzystać siłę marketingu afiliacyjnego do sprzedaży online. Chcemy udowodnić, że marketing afiliacyjny to właściwy sposób na zwiększenie efektywności Twoich budżetów marketingowych.

Staramy się także edukować społeczności wydawców w zakresie performance marketingu oraz innych dyscyplin e-commerce, takich jak SEO, UX, PPC, link building, brand building oraz marketing w sieciach społecznościowych.

Program konferencji:

  • Tomasz Jagoda, General Manager PL VIVnetworks.com - Ekspansja w affiliate marketingu, nowości w sieci cj.com
  • Emilia Potrzeszcz, Account Manager PL Bravokupony - oszczędność przy zakupach online
  • Jacek Konsek, Business Integration Director INIS. Tomasz Warmuła, E-commerce Specialist INIS - Nowoczesne rozwiązania w digitalu
  • Dariusz Urban, Head of E-commerce FTG sneakerstudio - UX jako nr 1 - Tworzenie strategii profesjonalnego sklepu internetowego

Organizujemy także podobne wydarzenia w pozostałych krajach, w których mamy nasze biura. Kilka dni temu odbyła się edycja konferencji na Węgrzech, w której wzięło udział ponad 60 osób. W planach są także konferencja online na Chorwacji oraz stacjonarne spotkanie z Pradze, w której uczestnictwo zapowiedziało ponad 100 osób.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Polskim Spotkaniu Afiliacyjnym zapraszamy do darmowej rejestracji.

Przypisy