Brak wyników

Aktualności ze świata e-commerce

7 czerwca 2023

Founders Mind: topowa konferencja dla przedsiębiorców już wkrótce w Warszawie

0 1263

Najwyższej klasy prelegenci, interaktywne dyskusje panelowe, matchmaking przedsiębiorców dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji – to wszystko czeka uczestników konferencji, która odbędzie się 22 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wydarzenie, zaprojektowane z myślą o szansach i wyzwaniach stojących przed liderami biznesu, ma pomóc właścicielom firm zdobyć wiedzę i kontakty, potrzebne, by odnieść sukces.

Founders Mind to najbardziej uznana w Polsce konferencja organizowana przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, która łączy gruntowną wiedzę z networkingiem i dobrą zabawą. Co roku przyciąga setki entuzjastów i przedstawicieli firm z obszaru nowych technologii, e-commerce, marketingu i wielu innych, którzy chcą chłonąć wiedzę i uczyć się od najlepszych. Czego w tym roku mogą się spodziewać uczestnicy?

Know-how i najnowsze trendy branżowe

Czerwcowa konferencja obejmie siedem scen wypełnionych merytoryczną treścią i eksperckimi prezentacjami. Wśród mówców znajdzie się Konrad Weiske, który pracował dla gigantów takich jak IBM, Vodafone, Microsoft czy Nokia. Autorytet w branży IT udzieli founderom ambitnej lekcji z budowania giełdowej firmy od 0 do 1,5 tys. osób na pokładzie. O tym, jak przekroczyć 50 mln przychodu w 2025, budując firmę usługową, opowie z kolei Krzysztof Wojewodzic, CEO Escola, który wdrażał w cyfrową rewolucję największych wydawców edukacyjnych w Niemczech i Szwecji i który obecnie zarządza 2 projektami AI w EdTech, opiewających na kwotę ok. 16 mln zł. Co ciekawe, Polak na zaproszenie The Economist reprezentował Polskę na World Economic Forum w Davos. 

Nie zabraknie „mięsa” także dla młodych i aspirujących przedsiębiorców. Wojciech Bączek z Grants.Capital, doświadczony inwestor i strateg, który pomógł ponad 100 firmom pozyskać finansowanie na prawie 200 mln zł, zdradzi przepis na osiągnięcie sukcesu przed trzydziestką. Founderzy zajmą się również tematyką trudnej sztuki komunikacji między zarządami, założycielami i inwestorami czy kondycją psychiczną przedsiębiorców.

W roli prelegenta wystąpi także Bartosz Ferenc z Sembot.com, współtwórca Founders Mind i ekspert w dziedzinie automatyzacji w marketingu, omawiając wykorzystanie sztucznej inteligencji w biznesie podczas prelekcji „Jak AI zmieni nasze firmy (ChatGPT, Phrometeus, Bard etc.)? A to tylko początek listy atrakcyjnych wykładów, które czekają na gości.

 – Niezależnie od tego, czy jest się założycielem startupu, inwestorem, przedstawicielem korporacji czy entuzjastą biznesu – Founders Mind 2023 ma coś dla każdego. Nasz program został starannie dobrany, aby zapewnić founderom praktyczne rozwiązania, a nie tylko teoretyczne koncepcje. Z każdą edycją prezentujemy różnorodne perspektywy i innowacyjne podejścia, aby pomóc przedsiębiorcom w poruszaniu się po stale zmieniającym się krajobrazie biznesowym i wyprzedzać konkurencję w innowacyjnym know-how i wdrażaniu najnowszych rynkowych trendów – mówi Michał Bąk, współzałożyciel Founders Mind i CEO Founders.pl, społeczności przedsiębiorców, która zapewnia m.in. praktyczne warsztaty dla przedsiębiorców.

Founders Mind to nie tylko konferencja – to doświadczenie

Tegoroczna edycja Founders Mind to także trzy panele dyskusyjne, podczas których przedsiębiorcy wraz z publicznością zastanowią się m.in., jak robić biznes globalnie, w jaki sposób najlepiej wykorzystać AI w biznesie i jak zadbać o swój dobrostan. Dodatkowym smaczkiem przygotowanym z myślą o uczestnikach będzie 10 stref biznesowych, w tym poświęcona e-commerce, zaprojektowanych, aby pomóc firmom się rozwijać i uczyć się od najlepszych konsultantów w swojej dziedzinie.

Organizatorzy mają też dla uczestników niespodziankę: Founders Mind 2023 udostępni aplikację, która pozwoli uczestnikom nawiązać dziesiątki kontaktów branżowych w ciągu jednego dnia, wykorzystując ujednolicone hashtagi do łączenia się z innymi osobami, które podzielają ich zainteresowania. A po strawie dla umysłu uczestnicy spotkają się na afterparty w Studio Skandal, zlokalizowanym w samym sercu Warszawy przy ul. Sienkiewicza 4. Jak mówią organizatorzy, „awangardowy styl przestrzeni stanie się tłem do wymiany myśli po intensywnym dniu nasiąkania biznesową wiedzą”.

– Świat biznesu nieustannie ewoluuje i ważne jest, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami, aby wyprzedzać konkurencję. Dzięki najwyższej klasy prelegentom, cennym możliwościom nawiązywania kontaktów oraz zabawnej i wciągającej atmosferze wydarzenie to jest obowiązkowe dla każdego, kto chce wynieść swój biznes na wyższy poziom – kończy Michał Bąk, CEO Founders.pl.
 


Bilety na wydarzenie: Founders Mind 2023 - Konferencja przedsiębiorców.

Przypisy