Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności ze świata e-commerce

19 września 2019

E-biznes nie śpi! A Ty nie prześpij... E-commerce neXt
Magazyn E-commerce Polska patronem medialnym Konferencji E-commerce neXt

139

W dniach 11-12.10. br. w Białymstoku odbędzie się konferencja E-commerce neXt. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do właścicieli sklepów internetowych, ale także do pozostałych przedsiębiorców oraz ambitnych osób, które myślą o własnym biznesie.

Podczas konferencji przedstawiciele firm takich jak CD Projekt S.A, Brand24, Divante, MUVE S.A., czy Księgarnia TaniaKsiazka.pl podzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem dotyczącym sprzedaży w Internecie. Pierwszy dzień spotkania wzbogacony będzie o trzy sesje warsztatowe z tematyki kampanii na facebooku, amazona czy seo, sem. Wydarzenie ma na celu inspirować i motywować uczestników do zakładania, a także rozwijania własnych firm w biznesie internetowym. 

Konferencja E-commerce neXt to ważne wydarzenie na polskiej scenie sprzedaży internetowej. Podlasie ma ogromny potencjał produkcyjny. Natomiast nie w pełni przekłada się to na sprzedaż e-commerce i cross-border. Podczas wydarzenia będziemy mogli uświadomić lokalny rynek na temat możliwości eksportowych, w szczególności za pomocą zagranicznych platform sprzedażowych. Konferencja jest spotkaniem doświadczonych specjalistów, dlatego warto skorzystać z ich praktyki podczas prelekcji i warsztatów – mówi Damian Wiszowaty z Gonito. 

Najnowsze narzędzia, sprawdzone koncepcje, masa porad i inspiracji – to tylko  część elementów która zostanie zaprezentowana podczas wydarzenia. Ecommerce neXt to 2 dni ogromnej dawki wiedzy od praktyków którzy na rynku e-commerce zjedli zęby. Jeżeli szukasz inspiracji, poszukujesz nowych rozwiązań lub chcesz podejrzeć jak inni rozwiązywali podobne problemy zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w tym wyjątkowym evencie  – mówi Przemysław Soboń.
Na uczestników czekają trzy warsztaty i trzynaście prezentacji. E-commerce neXt to nie tylko wartościowe treści, ale również atmosfera, networking i after party! W luźnej atmosferze znikają wszelkie bariery. Nagle ktoś, kogo się podziwia za osiągnięcia, może stać się nowym znajomym, wspólnikiem, czy nawet inwestorem.  – dodaje Piotr Kiełcz. 

Od lat, co najmniej raz w roku mam przyjemność odwiedzić Białystok na wydarzeniach związanych z branżą e-commerce. Za każdym razem jest to bardzo udany wyjazd, organizatorzy stają na wysokości zadania, aby zaprosić najlepszy prelegentów i stworzyć wyjątkową atmosferę. Zawsze udaje mi się wyciągnąć z wydarzeń informacje, które następnie implementuje we własnym biznesie. Z perspektywy prelegenta trudno mi wskazać inne wydarzenia, w których tak bardzo dba się o prelegentów – mamy zapewnione wszystko, aby poczuć się jak prawdziwy VIP.  Jednym słowem polecam i do zobaczenia – podkreśla Cyprian Iwuć z Iwuc sp.zo.o.

Wśród prelegentów pojawią się takie osoby jak:  Anita Kijanka z Come Creations Group, Tomasz Karwatka z Divante, Michał Sadowski z Brand24, Aleksandra Jaroskiewicz z CD PROJEKT S.A., Tomasz Woźniak z  Future Mind, Aleksandra Godlewska z e-torty.pl, Tomasz Palak, Damian Wiszowaty z Gonito, Cyptian Iwuć z Iwuc sp.z.o.o,  Łukasz Kierus z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Paweł Szymoniak z MUVE S.A., Anna Czyżewska Dr.Tusz, Paweł Gontarek, Paweł Paszkowski z Koszulkowo.com i Piotr Litwa, analityk z 13-letnim doświadczeniem. . 

Dodatkowe informacje: //ecommercenext.pl/
Zapisy: //evenea.pl/event/ecommercenext2019/

 

Przypisy