Brak wyników

Aktualności ze świata e-commerce

19 września 2019

E-biznes nie śpi! A Ty nie prześpij... E-commerce neXt
Magazyn E-commerce Polska patronem medialnym Konferencji E-commerce neXt

0 1016

W dniach 11-12.10. br. w Białymstoku odbędzie się konferencja E-commerce neXt. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do właścicieli sklepów internetowych, ale także do pozostałych przedsiębiorców oraz ambitnych osób, które myślą o własnym biznesie.

Podczas konferencji przedstawiciele firm takich jak CD Projekt S.A, Brand24, Divante, MUVE S.A., czy Księgarnia TaniaKsiazka.pl podzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem dotyczącym sprzedaży w Internecie. Pierwszy dzień spotkania wzbogacony będzie o trzy sesje warsztatowe z tematyki kampanii na facebooku, amazona czy seo, sem. Wydarzenie ma na celu inspirować i motywować uczestników do zakładania, a także rozwijania własnych firm w biznesie internetowym. 

Konferencja E-commerce neXt to ważne wydarzenie na polskiej scenie sprzedaży internetowej. Podlasie ma ogromny potencjał produkcyjny. Natomiast nie w pełni przekłada się to na sprzedaż e-commerce i cross-border. Podczas wydarzenia będziemy mogli uświadomić lokalny rynek na temat możliwości eksportowych, w szczególności za pomocą zagranicznych platform sprzedażowych. Konferencja jest spotkaniem doświadczonych specjalistów, dlatego warto skorzystać z ich praktyki podczas prelekcji i warsztatów – mówi Damian Wiszowaty z Gonito. 

Najnowsze narzędzia, sprawdzone koncepcje, masa porad i inspiracji – to tylko  część elementów która zostanie zaprezentowana podczas wydarzenia. Ecommerce neXt to 2 dni ogromnej dawki wiedzy od praktyków którzy na rynku e-commerce zjedli zęby. Jeżeli szukasz inspiracji, poszukujesz nowych rozwiązań lub chcesz podejrzeć jak inni rozwiązywali podobne problemy zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w tym wyjątkowym evencie  – mówi Przemysław Soboń.
Na uczestników czekają trzy warsztaty i trzynaście prezentacji. E-commerce neXt to nie tylko wartościowe treści, ale również atmosfera, networking i after party! W luźnej atmosferze znikają wszelkie bariery. Nagle ktoś, kogo si...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "E-commerce Polska"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy