Brak wyników

Otwarty dostęp

20 lipca 2022

Znamy pierwsze nazwiska speakerów na E-commerce Trends Summit 2022

0 714

Prezes e-Izby Patrycja Sass-Staniszewska, ekspert Amazon Damian Wiszowaty, Phil Budden z MIT Sloan School of Management, Krzysztof Bulski, dyrektor zarządzający w Molecule Group, oraz Grzegorz Furtak, ekspert w dziedzinie pricingu i strategii monetyzacji – to pierwsza piątka ekspertów, która wystąpi na E-commerce Trends Summit 2022. Konferencja odbędzie się 15 września w formule online i jest przeznaczona dla wszystkich osób zainteresowanych zwiększaniem sprzedaży w Internecie i najnowszymi trendami w e-commerce.

E-commerce Trends Summit 2022 to trzecia edycja konferencji organizowanej co roku przez ICAN Institute, lidera branży executive education i wydawcy prestiżowych magazynów biznesowych. Wydarzenie odbędzie się 15 września 2022 r. w formule online (transmisja na żywo) i jest skierowane do osób zajmujących się zawodowo sprzedażą online i odpowiadających za ten obszar w firmie (specjaliści, menedżerzy, dyrektorzy, członkowie zarządów), prowadzących własne sklepy internetowe oraz zainteresowanych najnowszymi trendami i technologiami w e-commerce.

Tematy i speakerzy tegorocznej konferencji

Najnowsza edycja E-commerce Trends Summit będzie poświęcona czterem głównym obszarom tematycznym:

  • E-klient – emocje, różnice pokoleniowe, UX/CX
  • Marketplace i omnichannel
  • Technologie cyfrowe w e-commerce
  • Nowe trendy: q-commerce, eko-mmerce, re-commerce, social selling, live shopping

Na wirtualnej scenie zobaczymy uznanych polskich i światowych ekspertów, związanych zawodowo i naukowo z rozpoznawalnymi firmami, centrami badawczymi i instytucjami wspierającymi cyfrową gospodarkę. Wystąpią: Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej, Damian Wiszowaty, ekspert Amazon, prawnik i założyciel firmy Gonito, Phil Budden, starszy wykładowca w MIT Sloan School of Management zajmujący się ekosystemem innowacji, Krzysztof Bulski, dyrektor zarządzający w Molecule Group, grupie marketingowej specjalizującej się w komunikacji i transformacji cyfrowej, a także Grzegorz Furtak, ekspert w dziedzinie pricingu i strategii monetyzacji oraz założyciel pricingLAB.

Aktywności i materiały dla uczestników

Do wydarzenia można dołączyć bezpłatnie lub wybierając jeden z płatnych pakietów. Wszyscy uczestnicy, niezależnie od pakietu, mogą wziąć udział w sesjach Q&A z prelegentami i mają dostęp do materiałów partnerów wydarzenia. Dla osób, które zdecydują się na płatny pakiet uczestnictwa, organizatorzy przygotowali ponadto półroczny dostęp do treści z konferencji, e-booka „Siła rekomendacji” Michaela Schrage’a, szkolenie online „Marketing relacji”, certyfikat oraz półroczną prenumeratę ICAN Business Insight w wersji drukowanej. Organizatorzy zapewniają także tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski, dzięki czemu język nie stanowi przeszkody w zdobywaniu wiedzy i interakcji z prelegentami.

Możliwość zgłoszenia udziału oraz więcej informacji o wydarzeniu: 
e-commercetrends.mitsmr.pl/

 

Przypisy