Brak wyników

Otwarty dostęp

20 maja 2021

„Zarządzanie sprzedażą w cyfrowym świecie” odbędzie się już za miesiąc!

0 1225

Druga konferencja z cyklu Elite Sales Program 2021 odbędzie się 23 czerwca, a jako gość specjalny wystąpi Frank Cespedes, badacz i ekspert związany z Harvard Business School.

Przed działami sprzedaży i ich liderami pojawiły się kolejne wyzwania na horyzoncie. Jak stworzyć spójny model działania, jeśli pracujemy zdalnie? Jakich umiejętności potrzebują teraz handlowcy, zwłaszcza ci, którzy do tej pory działali w terenie, a dziś pracują z domu?

Na te pytania odpowiemy podczas konferencji „Zarządzanie sprzedażą w cyfrowym świecie”, która odbędzie się 23 czerwca w formule hybrydowej. To już drugie spotkanie w ramach cyklu konferencji Elite Sales Program, a na liderów sprzedaży czekają łącznie cztery wydarzenia.

Poznaj gościa specjalnego konferencji – Franka Cespedesa

Gościem specjalnym wydarzenia jest Frank Cespedes, starszy wykładowca w jednostce badawczej Entrepreneurial Management Unit, działającej w ramach Harvard Business School. Prowadzi zajęcia ze sprzedaży i marketingu oraz jest trenerem programu Owner-President Management dla dyrektorów generalnych i członków zarządów.

Ekspert zidentyfikował 5 kluczowych obszarów do skutecznego zarządzania sprzedażą w nowych warunkach biznesowych. Według naszego gościa skuteczna sprzedaż jest wynikiem działań na wielu płaszczyznach, w którym aktywności handlowców i praktyki zarządzania są zgodne z procesem sprzedażowym, polityką cenową i wyborem partnerów biznesowych. Jak połączyć te obszary i zintegrować działania sprzedażowe? O tym właśnie opowie Frank Cespedes już 23 czerwca podczas konferencji!

Chcesz dołączyć do uczestników?

Wejdź na stronę esp.ican.pl i zarezerwuj miejsce!

Przypisy