Brak wyników

Otwarty dostęp

3 czerwca 2022

Shopware United Days PL już 13 czerwca w Krakowie

0 648

13 czerwca odbędzie się największa w Polsce konferencję poświęconą platformie sprzedażowej Shopware. Organizatorem wydarzenia jest Strix - technologiczna agencja e-commerce. W gronie partnerów znalazły się takie firmy jak PayPal, Centuria, Virtua, Salestube powered by hmmh, X-ONE czy Crehler. Tegoroczna edycja będzie dotyczyła sprzedaży B2B i handlu transgranicznego.

Kiedy: 13 czerwca 2022 (poniedziałek) 9:00
Gdzie: Kraków, ul. Nadwiślańska 6, Hotel Qubus
Szczegóły: https://www.shopwareuniteddays.pl/
Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/sudpl2022

Pierwsza edycja w pełni stacjonarna

Pierwsza edycja konferencji zgromadziła ponad 250 uczestników związanych z technologiami, e-commerce i biznesem. Spotkanie było poświęcone możliwościom Shopware i nowym szansom, jakie platforma wnosi na polski rynek. Rok temu, ze względu na sytuacją pandemiczną, wydarzenie miało charakter hybrydowy. Tym razem uczestnicy będą mogli cieszyć się wszystkimi plusami spotkań stacjonarnych, czyli prawdziwym networkingiem, dyskusjami, sesjami Q&A z udziałem publiczności i pysznym cateringiem. 
 


Sprzedaż B2B i handel transgraniczny

Obszarem tematycznym drugiej edycji Shopware United Days PL będzie e-commerce dla B2B i sprzedaż transgraniczna. Uczestnicy poznają różnice między sklepami online kierowanymi do klientów detalicznych i biznesowych, dowiedzą się, jak wygląda infrastruktura i długotrwałe utrzymanie platform B2B oraz jak spełnić specyficzne potrzeby tego segmentu. Prelegenci opowiedzą też, jakie wyzwania czekają na firmy, które chcą rozszerzyć działalność na zagraniczne rynki i jak przygotować się do globalnego wzrostu. W części merytorycznej nie zabraknie też praktycznych przykładów - funkcjonalności Shopware i skuteczne rozwiązania zostaną przedstawione z wykorzystaniem case studies z wdrożeń platformy. Speakerzy porównają też różne perspektywy i doświadczenia podczas panelu dyskusyjnego, a później będą do dyspozycji uczestników, aby odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania podczas sesji Q&A. Dokładna agenda wydarzenia znajduje się tutaj
 


Eksperci w swoim fachu

Prelegenci, którzy wystąpią na Shopware United Days PL to eksperci w branżach tech i e-commerce, którzy codziennie mierzą się z wyzwaniami rynku i pomagają swoim klientom rosnąć. Wszyscy doskonale znają Shopware i jego potencjał, dlatego będą mogli opowiedzieć o tej platformie merytorycznie i konkretnie. 

Konferencja Shopware United Days PL może też pochwalić się imponującym gronem partnerów, między innymi takimi firmami jak PayPal (Partner Platynowy), Centuria (Partner Złoty), Virtua i X-One (Partnerzy Srebrni) oraz Salestube powered by hmmh, Crehler, Ergonode i Edrone (Partnerzy). 

Shopware United Days PL to idealna okazja, aby poznać na wylot możliwości platformy. Jeżeli ktoś zastanawia się, czy warto postawić sklep na Shopware, jak system ułatwia rozwój na rynkach zagranicznych i jak wspiera sprzedaż B2B - 13 czerwca będzie szansa, by się tego dowiedzieć. Na zachętę polecamy relację z zeszłorocznej edycji
 

 

O Shopware

Shopware to jedna z najpopularniejszych platform e-commerce w Niemczech, funkcjonująca na rynku od 2000 roku, która od niedawna jest dostępna również dla polskich biznesów. Za jej sukcesem stoi między innymi open source’owe środowisko, dające ogromne możliwości customizacji. Shopware oferuje rozwiązania omnichannel, wykorzystywane przez europejskich liderów B2B i B2C.

 

O Strix

Strix to technologiczna agencja e-commerce, która wspierająca klientów na każdym etapie powstania i utrzymania sklepu internetowego. Specjalizują się we wdrożeniu i architekturze Magento i Shopware, UX/UI designie, consultingu i audycie. Są długoterminowym partnerem biznesowym, wspierającym rozwój sklepów w cyfrowej transformacji. 

Przypisy