Brak wyników

Otwarty dostęp

5 października 2022

Ruszyły zapisy na największą konferencję o dropshippingu - Drop Day 2022!

0 901

Czym właściwie jest dropshipping, o którym od lat tak wiele mówi się w branży e-commerce? Czy wciąż jest to opłacalny model sprzedaży? I jak go wykorzystać, by zarabiać jak najwięcej?

Już wkrótce możesz uzyskać odpowiedź na te pytania – i znacznie więcej. 13 października odbędzie się największa bezpłatna konferencja online poświęcona dropshippingowi – Drop Day 2022.

Wydarzenie, jakiego brakowało w e-commerce

Idea Drop Day 2022 jest prosta. Chodzi o to, aby wszystkim zainteresowanym dropshippingiem przybliżyć ten model sprzedaży – w maksymalnie szybki i kompleksowy sposób.

Na konferencji dowiesz się, jak rozpocząć sprzedaż i o jakie kwestie zadbać, by od razu pozyskiwać klientów i wyprzedzać konkurencję. Poznasz tajniki współpracy z hurtowniami, zawiłości prawne i zasady panujące na Allegro.

W sieci znajdziesz tysiące artykułów o dropshippingu. Natrafisz także na setki szkoleń. Nie było jeszcze jednak wydarzenia, które w jednym miejscu gromadzi ekspertów i udostępnia wiedzę z każdego aspektu sprzedaży w dropshippingu – i to bezpłatnie.

Organizatorem konferencji jest Sky-Shop – platforma, która od 2009 roku umożliwia prowadzenie sprzedaży w dropshippingu. Za wydarzeniem stoją więc osoby, które ze sprzedawcami pracują na co dzień i doskonale rozumieją bolączki, z jakimi się mierzą. Wiedzą też, jakie działania podjęli, by odnieść sukces. O tym wszystkim usłyszysz podczas prelekcji.

 

 

Drop Day 2022 – kto wystąpi?

Na konferencji nie znajdziesz przypadkowych gości. Wszyscy prelegenci aktywnie działają w branży e-commerce, a współpraca ze sprzedawcami dropshippingowymi to ich codzienność.

Wystąpią: Aleksandra Panek (Education and Merchant Development Partner w Allegro), Tomasz Kubica (E-commerce Business Expert w Sky-Shop), Anna Sarysz (Ekspertka SEO w Grupa iCEA), Zofia Babicka-Klecor (Prawniczka, CEO Legal Geek), Kinga Tobała (Senior Marketing Specialist w Sky-Shop) oraz Łukasz Kamiński (Ekspert e-commerce).

Agenda prezentuje się następująco:

 1. Co to jest dropshipping i jak go wykorzystać? Na to pytanie odpowie Kinga Tobała ze Sky-Shop.
 2. Co zrobić, żeby dropshipping był legalny? Tę kwestię przybliży Zofia Babicka-Klecor z Legal Geek.
 3. Współpraca z hurtownią od A do Z. O tym zagadnieniu opowie Tomasz Kubica ze Sky-Shop.
 4. Dropshipping na Allegro. O sprzedaży na największym portalu aukcyjnym w Polsce opowiedzą Aleksandra Panek i Kinga Tobała.
 5. Mindset sprzedawcy - TOP porady i triki. Z taką prezentacją wystąpi Łukasz Kamiński.
 6. SEO vs. dropshipping. Czy pozycjonerzy nie lubią dropshippingu? Dobre pytanie, prawda? Zmierzy się z nim Anna Sarysz z Grupy iCEA.

Dlaczego warto wziąć udział?

Przeczytałeś już setki tekstów o dropshippingu, ale wciąż nie wiesz, jak zacząć prowadzić tego typu działalność? A może zwyczajnie nie masz pewności, czy jest to zajęcie dla Ciebie lub obawiasz się, że konkurencja jest zbyt duża?

Konferencja rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Sky-Shop zadbał o to, by była ona maksymalnie atrakcyjna dla uczestników. Dlatego:

 • Konferencja jest całkowicie bezpłatna. Aby wziąć w niej udział, wystarczy, że podasz swoje imię i adres email.
 • Wydarzenie odbywa się online. Nie musisz podróżować przez pół kraju, żeby zdobyć wartościową wiedzę. A jeżeli konferencja Cię znudzi (w co szczerze wątpimy!) możesz po prostu zamknąć okno przeglądarki.
 • Otrzymujesz specjalne rabaty. Poza wiedzą otrzymasz także bonusy, dzięki którym jeszcze łatwiej i szybciej rozpoczniesz przygodę z dropshippingiem.
 • Zyskujesz dostęp do materiałów edukacyjnych. Dzięki temu w dowolnej chwili możesz utrwalić zdobyte informacje.
 • Jeśli chcesz, bierzesz udział w konsultacjach z prelegentami. Masz dodatkowe pytania? Po każdej prelekcji możesz wziąć udział w Q&A z ekspertem i poszerzyć swoją wiedzę.

Zgarnij wartościowe benefity

Na konferencji wysłuchasz wystąpień śmietanki świata e-commerce. Eksperci zostawią Cię z solidnym zastrzykiem wiedzy i nowych umiejętności, ale nie tylko! Każdy z prelegentów przygotował bonusy, które ułatwią Ci start w e-commerce.

Udział w konferencji Drop Day 2022 to:

 • 0% prowizji na start i 500 zł do wydania na Allegro,
 • 3 miesiące abonamentu gratis przy zakupie dowolnego pakietu na rok lub 1 miesiąc gratis przy opłacie kwartalnej od Sky-Shop,
 • 33% rabatu na wszystkie dokumenty dla sprzedawcy od Legal Geek,
 • 40% rabatu na kurs "Dropshipping na Allegro od A do Z" autorstwa Łukasza Kamińskiego.

Do zobaczenia 13 października o 14:00 na Drop Day 2022!

Przypisy