Dołącz do czytelników
Brak wyników

Inne

31 maja 2019

Przed nami #8 Aula Polska Kraków!

164

We wtorek, 11 czerwca 2019 roku, spotkamy się na kolejnej edycji Auli Polskiej Kraków! Tym razem tematem będą "Skuteczne narzędzia e-commerce”.


Wydarzenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Orange Office Park przy ulicy Klimeckiego 1 o godzinie 19:00. Prelegenci podzielą się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem o najlepszych narzędziach dedykowanych e-commerce. Powiedzą między innymi o tym, które z nich warto rozważyć i czym kierować się przy ich wyborze, żeby skutecznie sprzedawać i komunikować się ze swoim klientami. Nie zabraknie wyczekiwanych case study.

Kto wystąpi?

·       Paweł Sala (FreshMail) Email Marketing - koniem pociągowym e-commerce

·       Damian Wiszowaty ( Gonito.pl) BEST-SELLER, czyli co charakteryzuje najlepszego sprzedawcę na Amazon

·       Mateusz Ossowski (CallPage) Telefon w e-commerce. Rzecz, której warto unikać czy unikalna szansa na wzrost sprzedaży

·       Andrzej Brandt (Semahead) Panie, z automatami nie wygrasz. Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do generowania większych przychodów z Google Ads?

·       Łukasz Kozłowski (Thulium) Rehumanizacja zdehumanizowanej konwersji - jak nie zwariować w świecie zautomatyzowanej i nieskutecznej sprzedaży.

 

Wydarzenie jest w 100% bezpłatne, jednak prosimy, by się zarejestrować. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie lista! Pamiętajcie, aby się na niej odhaczyć :)

Nie czekaj, aż skończą się miejsca - zapisz się już dziś na //aulapolskakrakow8.evenea.pl/

Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia Aula Polska Kraków #8 na //tiny.pl/t9843

 

Uwaga! Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ, dzięki czemu na Twoje konto wpłynie 5 punktów.

 

Czym jest Aula Polska?

Jest to cykl bezpłatnych spotkań, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem w środowisku nie tylko marketingowym. Zapraszani prelegenci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin, a każda edycja Auli różni się od siebie tematycznie. Wydarzenia odbywają się w 13 polskich miastach oraz w dwóch za granicą. W Krakowie organizatorem Auli jest FreshMail.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami na: szkolenia@freshmail.pl

Przypisy