Brak wyników

Otwarty dostęp

5 kwietnia 2022

Polacy pokochali zakupy przez internet - jak kupujemy buty online?

0 1035

Nie ma wątpliwości, że internet to obecnie największe centrum handlowe świata. Zakupy robione wprost z własnej sofy są wygodne, komfortowe, pozwalają oszczędzić czas, a nierzadko także pieniądze. Kupowanie przez internet działa z korzyścią dla kupujących i sprzedających; nic dziwnego, że Polacy chwalą sobie zakupy online. Wybieramy już nie tylko gadżety czy kosmetyki, ale także buty. Czy wiesz, jak kupić je przez internet?

Jak kupować buty przez internet?

Zanim kupisz buty online, przede wszystkim znajdź dobry sklep, który ma bogatą ofertę i stwarza Ci faktyczną możliwość wyboru. Dobrze, jeśli sklep rozgranicza swój asortyment na damski, męski i dziecięcy, gdyż łatwiej znaleźć odpowiadający Ci produkt. Na przykład jeśli szukasz butów damskich, wystarczy wejść na stronę https://www.eobuwie.com.pl/damskie.html, a następnie zawęzić poszukiwania do konkretnego rodzaju buta: sportowe, półbuty, klapki i sandały itp. To takie proste!

Polacy polubili zakupy butów  przez internet, ponieważ dzięki aplikacji esize.me, dostępnej na Eobuwie.pl,  coraz mniej problemu sprawia im dobranie odpowiedniego rozmiar buta online. System esize.me. oferuje nam możliwość wirtualnego przymierzenia buta bez potrzeby jego zakładania! Uwzględnia nie tylko długość stopy, lecz także jej szerokość, wysokość podbicia i unikalny kształt. Dzięki temu zyskujemy pewność, że kupione online buty będą świetnie dopasowane. Zawsze dobre sprawdza się również klasyczna metoda pomiaru, czyli obrysowanie stopy na kartce. Zrób to, a następnie zmierz stopę pomiędzy dwoma najbardziej wysuniętymi punktami na długość oraz szerokość. Teraz wystarczy porównać pomiar z umieszczoną na stronie tabelą rozmiarów. 

Czy warto kupować buty przez internet?

Zdecydowanie tak! Zakup obuwia online ma szereg zalet. Warto je poznać:

  1. Oferta w sklepie stacjonarnym musi pokrywać koszty wynajmu lokalu i opłacenie kilku do kilkunastu pracowników; prowadzenie sklepu online wymaga mniejszych kosztów, więc spotkamy tu lepsze ceny i promocje.
  2. Zakupy są szybkie, bezpieczne i bardzo wygodne: robimy je, kiedy mamy czas, nawet w środku nocy. 
  3. Sklep online ma więcej produktów w ofercie, więc zwiększa się szansa na znalezienie wymarzonych butów!
  4. Dostajemy korzystne warunki zapłaty za produkt - największe, prestiżowe sklepy w Polsce są otwarte na klienta i jego potrzeby, a nawet zdolność finansową. Dlatego możemy np. kupić buty dziś i zapłacić za nie dopiero po 30 dniach, lub odesłać bez płacenia, jeśli nie spełnią one oczekiwań. 
  5. Korzystne warunki zwrotów - w renomowanych sklepach, takich jak np. Eobuwie masz możliwość zwrotu produktów do 100 dni od momentu odebrania zamówienia. Bez podawania przyczyny! 
  6. W największych sklepach obuwniczych możesz kupić więcej niż tylko buty! Masz też możliwość doboru dodatków. Dla przykładu: szukasz najmodniejszych modeli okularów? Wejdź na https://www.eobuwie.com.pl/ray_ban.html.
     


Gdzie kupować buty online?

Pamiętaj, aby zawsze wybierać renomowane sklepy internetowe, które mają wysokie oceny i pochlebne recenzje. Im popularniejszy sklep, tym większy ma asortyment oraz korzystniejszą ofertę, oraz politykę zwrotów. często oferuje też korzystne rabaty i darmową wysyłkę. Jednym z największych sklepów obuwniczych w Polsce jest Eobuwie, który w swojej ofercie ma produkty ponad 600 marek obuwniczych, a także świetne torebki, plecak, okulary, a nawet  biżuterię! 

Przypisy