Brak wyników

Otwarty dostęp

11 sierpnia 2021

Konferencja „Sprzedaż konsultacyjna w świecie poinformowanych klientów” – odkryj sekrety sprzedaży doradczej!

0 885

To już trzecia konferencja z cyklu Elite Sales Program 2021, która odbędzie się 15 września. Jako gość specjalny wystąpi Dr Régis Lemmens, badacz oraz praktyk innowacyjnego rozwoju biznesu.

Współczesny klient żyje w świecie nadmiaru informacji, co nie ułatwia mu podejmowania decyzji zakupowych. Rola sprzedaży oraz sprzedawców nadal jest istotna w jego życiu, ale nie w takiej formie, jak przez ostatnie lata. Wymaga zmiany kompetencji sprzedawców oraz nowych modeli sprzedaży. Zatem jak dokonać transformacji sposobów sprzedaży? Co kryje się za koncepcją strategicznej sprzedaży doradczej?

Na te pytania odpowiemy podczas konferencji „Sprzedaż konsultacyjna w świecie poinformowanych klientów”, która odbędzie się 15 września w formule hybrydowej. To już trzecie, a zarazem przedostatnie spotkanie cyklu Elite Sales Program 2021.

Kim jest Dr Régis Lemmens, gość specjalny konferencji?

Dr Régis Lemmens jest założycielem firmy konsultingowej Sales Cubes. Pomaga firmom reorganizować procesy w kierunku innowacji, myślenia projektowego i nowych sposobów zarządzania relacją z klientem. Jest członkiem zespołu Impulse Brussels, jak również wykładowcą na uczelniach biznesowych w Belgii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii.

Według naszego gościa ewolucja sprzedaży konsultingowej jest nieunikniona. Podczas konferencji opowie o głównych wyzwaniach oraz barierach w sprzedaży doradczej, a także wyjaśni jak dopasowywać procesy sprzedażowe do różnych rodzajów klientów. Sprawdź, jakie nowe trendy oraz rozwiązania w sprzedaży B2B zaproponuje Dr Régis Lemmens.

Chcesz dołączyć do uczestników?

Wejdź na stronę esp.ican.pl i zarezerwuj miejsce!

Przypisy