Dołącz do czytelników
Brak wyników

Inne

22 marca 2019

Konferencja „Lunch z e-commerce” już na wiosnę w Warszawie!

212


5 prelegentów, praktyczna wiedza, towarzystwo profesjonalistów, wyśmienity lunch i piękny widok na centrum Warszawy. To tylko niektóre wyróżniki branżowego wydarzenia, które odbędzie się już 17 kwietnia na 32. piętrze Warsaw Trade Tower. Organizatorem eventu jest Ideo Force.

 

Dynamiczny rozwój e-commerce w Polsce to nie tylko ogromna szansa na odniesienie biznesowego sukcesu. To także niemałe wyzwania i trudności z jakimi musi zmierzyć się każdy celujący wysoko sklep internetowy. Podczas nadchodzącej konferencji opowiedzą o tym zaproszeni goście:

Kasia Ugorowska (SARE) „Kowal marketingu, czyli jak pracować z materią online”

Marcin Lipiec (Ideo) „Pokaż, co masz w koszyku, a powiem Ci, gdzie leży problem. O optymalizacji ścieżki zakupowej w e-commerce”

Jagoda Prętnicka- Markiewicz (SentiOne) „AI & chatboty w obsłudze klienta”

Tomasz Kwiatkowski (Ideo Force) „Wyścig o pole position, czyli historia sukcesu i problemy wielkiego e-commerce”

Paweł Szczyrek (Ideo Force) „Jeśli możesz iść przed siebie, czemu nie pójdziesz pod prąd? O nietypowych kampaniach nakręcających sprzedaż w e-commerce”.

Poza cenną, merytoryczną wiedzą „Lunch z e-commerce” będzie także świetną okazją do minglowania, wypicia aromatycznej kawy w towarzystwie branżowych ekspertów, przedsiębiorców i menadżerów, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych współpracy biznesowych.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj: //www.ideoforce.pl/lunch-z-e-commerce/.

Przypisy