Brak wyników

Inne

21 marca 2019

Kolejne spotkanie branży e-commerce w Warszawie już 28 marca!

0 1004


Już 28 marca w Google for Startups Campus odbędzie się kolejny w tym mieście InCommerce – spotkanie branży e-commerce! Każdy event to potężna dawka wiedzy z zakresu rozwijania biznesu internetowego. Wstęp jest bezpłatny.

To już 13. spotkanie z ogólnopolskiego cyklu skierowanego do osób związanych z branżą e-commerce. Do tej pory wcześniejsze edycje odbyły się w: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Białymstoku, Rzeszowie, Lublinie i Gdyni.

Każdy InCommerce to dawka aktualnej wiedzy z prowadzenia i rozwijania e-biznesu – ZERO teorii, sama praktyczna, e-commercowa wiedza serwowana przez znanych praktyków z branży.

“Sami nie znosimy prezentacji sprzedażowych – dlatego każda prelekcja to albo case study, albo lista praktycznych PROtipów do wdrożenia w sklepie internetowym” - tłumaczą organizatorzy eventu.
 

Zakres tematyczny jest bardzo szeroki:

#sem #seo #adwords #copywriting #ux #socialmedia #platformyecommerce#epłatności #contentmarketing #influencemarketing

 

Organizatorzy cyklu:

Sempai - agencja SEM, specjalizująca się w marketingu konwersji. Najlepsza Agencja Generująca Sprzedaż wg Ekomersów 2017.

Atomstore - platforma e-commerce klasy premium, dedykowane sklepy internetowe i systemy B2B.

 

Patroni medialni:

Magazyn Online Marketing, Magazyn E-commerce Polska, Marketer+, E-commerce w praktyce, E-commerce & digital marketing, Brief.pl, sprawny.marketing, eKomercyjnie.pl - zakładanie i prowadzenie sklepu internetowego

 

Partnerzy merytoryczni:

ING Bank Śląski, Twisto, Allegro.pl

------------------------------------------------------------------------------

Prelegenci:

Adam Cieśla, Sempai

Człowiek z 13-letnim doświadczeniem w branży marketingu internetowego, ze specjalizacją w wyszukiwarce Google. Manager działu PPC w Sempai. Organizuje pracę i rozwój zespołu obsługującego projekty dla blisko 300 klientów. Wdraża strategie, prowadzi audyty, planuje, projektuje i optymalizuje kampanie w oparciu o analitykę webową. Ekspert marketingu efektywnościowego dla e-commerce.

Począwszy od 2008 roku skompletował wszystkie kolejne certyfikaty Google w zakresie reklamy AdWords / Ads oraz analityki z Google Analytics.

Więcej o Sempai: //sempai.pl/

Łukasz Plutecki, AtomStore

Współwłaściciel firmy NetArch, specjalizującej się we wdrożeniach systemów e-commerce oraz marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Od 2011 zarządza rozwojem...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "E-commerce Polska"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy