Brak wyników

Inne

4 lipca 2019

Konferencja E-commerce
Jak skutecznie zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

0 1129

Konferencja dla branży e-commerce, gdzie dowiesz się od najlepszych praktyków jak rozwinąć biznes i sprzedawać więcej oraz weźmiesz udział w wyjątkowej networkingowej sesji "e-commerce mastermind" - nowości na rynku.
 

Redakcja "Magazynu E-commerce" już 19 września 2019 r. serdeczie zaprasza na Konferencję E-commerce - wydarzenie przygotowane we współpracy z praktykami i dla praktyków przeznaczone. Dowiesz się, jak sprostać 7 największym wyzwaniom branży oraz będziesz miał szansę nawiązać nowe współprace biznesowe.

Zapraszamy specjalistów e-commerce, właścicieli oraz managerów sklepów internetowych, twórców start-upów oraz dostawców rozwiązań dla branży e-commerce. Spotkacie się z liderami w branży i poznacie ich najlepsze praktyki. Uzyskacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania, dowiecie się jak rozwiązać codzienne problemy, zwiększyć sprzedaż, opracować skuteczną strategię promocyjną i cenową, poprawić rentowność e-sklepu, usprawnić obsługę klienta i cały proces zakupowy, zarządzać produktem i mechanizmami prezentacji towarów oraz jak wdrażać omnichannel i budować dzięki temu lojalność klienta.

"E-commerce Mastermind" - NOWOŚĆ RYNKOWA!

Będziesz miał wyjątkową możliwość nawiązania biznesowych kontaktów i nauczenia się nowych rzeczy nie tylko od prelegentów, ale także od innych uczestników. Nasz "e-commerce mastermaind" to networking, który ma podsunąć nowe pomysły, rozwiązania, kierunki rozwoju a także motywować i umo...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "E-commerce Polska"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy