Brak wyników

Inne

14 czerwca 2019

DELIVER 2019 – relacja z wydarzenia

0 1128

W dniach 5–6 czerwca 2019 roku w miejscowości Estoril koło Lizbony odbyła się czwarta edycja międzynarodowej konferencji DELIVER o tematyce szeroko pojętej logistyki w branży e-commerce. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym dwudniowym evencie. Wróciliśmy pełni inspiracji i pozytywnej energii do działania!
 

Przede wszystkim – wielkie ukłony dla Organizatorów i Sponsorów. Zarówno agenda i treść wystąpień, jak i wygląd oraz rozplanowanie całej konferencji naprawdę robiły wrażenie. Wszystko odbywało się w języku angielskim, dzięki czemu mogliśmy swobodnie się komunikować, a większość przekazu była dla nas zrozumiała (choć nie ukrywamy – Google Translator parę razy się przydał! ;)

Pierwszego dnia wydarzenia uczestniczyliśmy w wykładach na gorący temat ostatnich osiągnięć w kwestii wykorzystania sztucznej inteligencji. Prelegentami byli przedstawiciele firm Alibaba, Accenture, Capgemini i PwC. Po świetnie zorganizowanej przerwie lunchowej był czas na warsztaty i konwersatoria w mniejszych grupach. Naszym faworytem były te prowadzone przez głównego sponsora eventu, czyli DPDgroup. Poruszały one m.in. gorący temat optymalizacji dostaw z uwzględnieniem specyfiki produktu. Pod wieczór uczestniczyliśmy w sesji plenarnej dotyczącej automatyzacji w magazynach, podczas której usłyszeliśmy sporo intrygujących faktów od reprezentantów firm Ocado, Rakuten Intelligence, GreyOrange i Cdiscount. Następnie zostaliśmy zaproszeni na wyborne afterparty na świeżym powietrzu z pysznym jedzeniem, open barem i muzyką na żywo. Można było porozmawiać w nieco luźnie...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 6 wydań magazynu "E-commerce Polska"
  • Dodatkowe artykuły niepublikowane w formie papierowej
  • Dostęp do czasopisma w wersji online
  • Dostęp do wszystkich archiwalnych wydań magazynu oraz dodatków specjalnych
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy