Dołącz do czytelników
Brak wyników

Organizujemy

8 sierpnia 2019

I EDYCJA KONFERENCJI E-COMMERCE
Zapraszamy na premierę pierwszego wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu E-commerce Polska!

162

Prowadzisz sklep internetowy, dostarczasz rozwiązania dla branży e-commerce, prężnie działasz w e-handlu lub stawiasz pierwsze kroki w świecie online? Jeśli na chociaż jedno z pytań odpowiedziałeś słowem TAK, to koniecznie zarezerwuj datę 19 września!

Jeśli jeszcze nie ułożyłeś swoich wrześniowych planów, to pamiętaj, że nie może Cię zabraknąć na najnowszym wydarzeniu branżowym i pierwszej konferencji organizowanej przez redakcję Magazynu E-commerce Polska! 19 września br. do Hotelu Novotel Airport w Warszawie zapraszamy specjalistów e-commerce, właścicieli i managerów sklepów internetowych, twórców start-upów, dostawców rozwiązań dla branży e-commerce oraz wszystkich pasjonatów biznesu internetowego! Odpowiadamy na wszystkie nurtujące Cię pytania - dowiesz się jak rozwiązać te codzienne, jak i strategiczne e-problemy. 

Podpowiadamy:

  • Jak rozwinąć sprzedaż i poprawić rentowność Twojego e-sklepu?
  • Jak poradzić sobie z rosnącym kosztem pozyskiwania klienta i spadającą marżą?
  • Jak „ułożyć” procesy e-commerce, aby zbudować przewagę konkurencyjną nawet wtedy, kiedy Twój produkt oferują dziesiątki innych e-sklepów?
  • Jak dopracować procesy krzyżowania się ścieżek zakupowych klienta?
  • Jak usprawnić i uprościć obsługę klienta w e-sklepie generując większe zyski?
  • Jak znaleźć przyczynę przerywania zakupów i przygotować sekwencję komunikatów dla takich sytuacji?

MASTER your MIND

Skorzystaj nie tylko z wiedzy prelegentów, ale także innych uczestników! Sesja „E-commerce mastermind” to networking, którego uczestnicy w kameralnym gronie przedyskutują stojące przed nimi wyzwania i wspólnie spróbują poszukać ich najlepszych rozwiązań. „E-commerce Mastermind” inspiruje, podsuwa nieszablonowe pomysły i motywuje. Wymieniaj się doświadczeniami i dyskutuj przy wybranym stoliku tematycznym.
Konferencja E-commerce to wydarzenie przygotowane we współpracy z praktykami i dla praktyków przeznaczone. Po wnikliwym śledztwie udało nam się odkryć siedem największych wyzwań branży e-commerce, którym sprostać pomogą Wam najlepsi eksperci.

Każdy z ekspertów reprezentuje inną branżę i posiada szerokie doświadczenie w e-handlu. Na podstawie ich wiedzy, wyniesionej prosto ze skarbnicy światowych marek, będziesz mógł przenieść najlepsze rozwiązania na grunt swojego sklepu internetowego.

Poznajmy się! Więcej informacji i zapisy na www.konferencja-ecommerce.pl

Przypisy